Profesionální manikúra pro krásné a zdravé nehty

Klasická manikúra

Úprava nehtů do požadovaného tvaru, nehtová bělící lázeň, ošetření nehtové kůžičky, peeling, masáž, vyleštění nehtů, lakování nehtů.

P-Shine / Japonská manikúra

Japonská manikúra je péče o přírodní nehty. Je založená na přírodní technice úpravy nehtů. Díky japonské manikúře udržíte vaše nehty vysoce lesklé, zpevněné, pružné se sníženou lámavostí.

Díky péče o nehty japonskou manikúrou, vzniká na povrchu nehtu glazura, která chrání nehet a zabraňuje vysušování nehtu.

Při leštěni nehtů dochází k masáži a prokrvení nehtových lůžek. Kořen nehtu při takovém ošetření bez problému produkuje kvalitní keratinové buňky, takže se růst nehtu zlepšuje. Táto procedura působí jako výživa pro zdravý růst nehtu díky její složení.

Aktivní látky: včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamín A,E,H, provitamín B5. Neobsahuje žádna organická rozpouštědla, barviva, parfémy.

Manikúra P-Shnine ja vhodná pro ženy a muže, kteří potřebují mít hezky upravené nehty. P-Shine se nehodí na tenké a úplně zničené nehty.

Doporučuje se 1x za 2-3 týdny.

Další manikúrní služby

Klasické lakovaní nehtů na rukou, ošetření rukou Peeling, masáž rukou, parafínový zábal rukou, peeling + masáž + parafínový zábal rukou, pánská manikúra, odstraněni gelových nehtů

Zpět na masáže Ceník manikúry