Kosmetika

Používáme exkluzivní pleťovou kosmetiku Essens Colostrum+, která byla vytvořená na základě nejnovějších výzkumu, poznatků a trendů v oblasti prémiové zdravotní kosmetiky.

Nepoužíváme žádné pokožku zatěžující látky, ale pouze přírodní látky té nejvyšší možné kvality. Je to jedinečná kosmetika s obsahem Colostra.

Přednosti kosmetiky s obsahem Colostra

Benefity tělové kosmetiky Essens Colostrum

Dopřejte vašemu tělu tu nejlepší péči. Tělová kosmetika s kolostrem okouzlí nejen svou vůní, ale zanechá pokožku sametově hebkou, dokonale hydratovanou a dopřeje jí intenzívní výživu.

Vyberte si jakékoli čištění nebo ošetřění pleti dle Vaší potřeby

Hloubkové čištění pleti, Kompletní ošetření pleti (anti akné, mastná a smíšená pleť, citlivá pleť, suchá a dehydrovaná pleť, proti vráskám, citlivá zralá pleť)

Každý druh kosmetiky trvá od 60 minut do 90 minut.

Kompletní ošetření pleti v okolí oči / Krása pro oči

Hloubkové čištění pleti, Kompletní ošetření pleti (anti akné, mastná a smíšená pleť, citlivá pleť, suchá a dehydrovaná pleť, proti vráskám, citlivá zralá pleť)

Při ošetřování pleti by neměla chybět ani péče o pleť v okolí oči. Pokožka očních partii je mimořádně citlivá a velmi jemná. Pleť kolem oči má odlišné složení než pleť obličeje, proto potřebuje jinou péči.

Proto používáme produkty určené přímo na oční partie. Pleť kolem oči je sušší a křehčí. Je náchylná k dehydrataci. Když ztrácí vodu, začíná se kolem oči ztenčovat, je citlivá a začínají kolem oči vznikat vrásky.

Pomocí správné péče a kombinací přírodních přípravků se redukují váčky pod očima a zpevňuje se pleť. V našem salonu požíváme k ošetření a péči o oční okolí Essens Colostrum+ Anti Aging Eye Gel

Péče o oční okolí

Další služby

Masáž tváře, krku a dekoltu, úprava obočí, barvení obočí, barvení řas, depilace: horních rtů, brady, rukou a nohou

Tělový peeling

K pravidelní péče o pokožku patří také tělový peeling. Peeling by měl být jednou ze základních součásti péče o pleť.

Tělový peeling se také aplikuje na zvolené partie rukou, chodidel, loktů, na místa se suchou pokožkou. Pravidelný peeling zanechává pleť na pohled mladší a na dotek jemnější.

Pravidelné prokrvení pokožky peelingem je důležité, protože odstraňuje suché buňky a zrohovatělou kůži, nemá sklony ke vzniku celulitidy a přispívá k přirozené regeneraci pokožky.

Jemnější peeling používáme na obličejovou část a hrubější na část od hrudníku až po chodidla.

Zpět na masáže Ceník kosmetiky